INFOLINIA: 790 274 570
EMAIL: DOK@DECOL.PL
0
Nie masz konta? ZAPISZ SIĘ
LOGIN:
HASŁO:
Pomieszczenia
Popularne

Fototapety
Summer breeze

TUTAJ JESTEŚ
POMIESZCZENIA
TEMATY
KOLEKCJE
Słońce, lato, woda… wakacje cały rok, kto z nas tego by nie chciał? Zdjęcia z letnich wypadów przypominają nam o czasie wolnym, o pięknej pogodzie. Także o miejscach, które odwiedziliśmy, ludziach, których spotkaliśmy. Fotografie z wakacji to także piękne widoki, utrwalone przez nas na dłużej. W górach cieszą oczy szerokie panoramy, nad morzem malownicze zachody słońca .Właśnie słowo malownicze najlepiej oddaje, czym są, znajdujące się w tej kolekcji fototapety. Summer breeze to katalog niezapomnianych widoków, wykonanych techniką akwareli oraz głębokich obrazów, malowanych farbami olejnymi i akrylowymi. Te morskie pejzaże w połączeniu z teksturą fototapety stanowią elegancką i artystycznie wysmakowaną całość. Nadają ścianom wrażenia płynności, jakby fale smagane letnim wiatrem. Summer breeze wywieją nudę z każdej tapety. Ścienne dylematy możesz mieć z głowy i cieszyć się widokiem zachodzącego słońca, gdzieś na horyzoncie w Twoim domu.
Podmuch lata od DECOL
Paleta kolorów w tej kolekcji jest głównie pastelowa, łączona z ostrymi turkusami i błękitami oraz głębokimi żółcieniami. To niemal malowane widokówki z plaży. Zapytasz, jak to może pasować do fototapety? Lato we wnętrzu, skąpanym w słońcu, odpowie samo za siebie!
Kolekcja ta doskonale nadaje się do marynistycznych, żeglarskich wnętrz. Gdzie poukładane na półkach statki, żeglować będą mogły na morzu fototapety. Na ścianę zawiesić wówczas można, jako ozdoby, wiosła, koło ratunkowe. Pamiętaj jednak by zachować balans. Przy tak pełnej i kolorowej fototapecie dodatki powinny być odpowiednio wyważone. By nadać jasności wnętrzu dobrze jest przy tej kompozycji zachować lekki ton pozostałych ścian.
A teraz oddychaj głęboko, poczuj słońce i obejrzyj fototapety Summer breeze.