INFOLINIA: 790 274 570
EMAIL: DOK@DECOL.PL
0
Nie masz konta? ZAPISZ SIĘ
LOGIN:
HASŁO:
Pomieszczenia
Popularne

Fototapety do sypialni

TUTAJ JESTEŚ
POMIESZCZENIA
TEMATY
KOLEKCJE
Ozdabianie ściany szczytowej sypialni fototapetą to tendencja znana od lat. Wybór wzoru zawsze zależy upodobań gospodarzy, ale też istnieje pewna ogólna zasada: fototapeta do sypialni powinna współgrać z charakterem pomieszczenia. Powinna działać uspokajająco, kojąco, wyciszająco. W sypialni dobrze poczytać, ale już niekoniecznie – surfować po sieci. Dobrze popatrzyć na kojący widok na ścianie, ale już nie koniecznie na energetyzujące graficzne wzory. Fototapety do sypialni przygotujemy dla ciebie z każdej fotografii, która ci się spodoba, rozważ tylko, czy warto wciąż trwać w opcji stand by – może jednak uznać, że prymarnym przeznaczeniem sypialni jest… spanie.
Fototapety do sypialni
Sypialnia to bez wątpienia najprzyjemniejszy pokój w całym domu. Przecież każdy z nas lubi spać. To jak ją urządzimy zależy tylko od naszej fantazji. Metodą dającą doskonałe efekty, będąc jednocześnie ekonomiczną i atrakcyjną jest użycie fototapety. Na ścianę wybrać możesz wiele motywów i kolorów, tekstur i wzorów, ale wszystko zgodnie i harmonijnie. W sypialni nie może panować chaos. To miejsce Twojego wyciszenia. Nie znaczy to jednak, że wnętrze sypialni musi być nudne!
Fototapety do sypialni powinny łagodzić zmysły, działać na nie kojąco. Ostre kolory i wzory na pościeli doskonale złagodzić można tapetą imitującą miękką tkaninę, a wyraźne graficzne wzory fototapety uspokoić ciepłym światłem i mnóstwem poduszek.
Centralnym miejscem w sypialni jest łóżko – wyspa odpoczynku, miejsce odosobnienia. To, gdzie powiesisz fototapetę, ma w przypadku tego pokoju ogromne znaczenie. Jeśli lubisz obserwować i skupienie wzroku działa na Ciebie kojąco, odpowiednim miejscem na przyklejenie fototapety z widokiem będzie ściana naprzeciwko łóżka. Może być to plaża albo miejska dżungla – przed snem powinno oglądać się to, co sprawia radość. Jeśli jednak lubisz zasypiać w przytulnym otoczeniu, warto pomyśleć o fototapecie nad łóżkiem. Niech wygląda ona jak zagłówek, niech udaje tkaniny baldachimu – cokolwiek sobie wyśnisz, w sypialni powinno się sprawdzić.
> Urządzanie sypialni jest frajdą. Tu możesz zaszaleć, odkryć swoją nieznaną twarz i pokazać skrywaną naturę. I tak nie będziesz do niej zapraszać gości. Remontując sypialnię nie myśl o ograniczeniach, nie wstydź się swoich pragnień. To jest najbardziej Twój pokój –Ty w nim rządzisz, więc urządź go po swojemu. My pomożemy Ci dobrać fototapety na wymiar tak, byś Ty mógł spać spokojnie.