INFOLINIA: 790 274 570
EMAIL: DOK@DECOL.PL
0
Nie masz konta? ZAPISZ SIĘ
LOGIN:
HASŁO:
Pomieszczenia
Popularne

Fototapety rośliny

TUTAJ JESTEŚ
POMIESZCZENIA
TEMATY
KOLEKCJE
Świat roślin jest tak bogaty, że wybranie jednego wzoru fototapet wydawało nam się niemożliwością. Dlatego zdecydowaliśmy, że w naszym sklepie będzie tyle wzorów roślinnych, by wybranie fototapety było dla naszych klientów… trudne. Tak, dobrze słyszysz: trudne. Ale jednocześnie mamy tych wzorów tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie: lasy, kwiaty, pola… Każda formacja roślinna ma u nas swoje odzwierciedlenia na fototapecie. Możesz zanurzyć się w kwiatach, albo wybrać leśny dukt. Możesz żonglować porami roku i gatunkami roślin. Pomyśleliśmy o wszystkim, o krok wyprzedzając twoje potrzeby i marzenia.
Brazylijski raj
 
Lasy, łąki, pola – roślinne fototapety DECOL
Rośliny to bardzo popularne ozdoby, zarówno żywe, jak i ich reprodukcje w obrazach czy fotografiach. Cieszą swoimi kolorami, zapachem, naturalnością. Są piękne i podobają się wielu. Kwiat, czy roślina doniczkowa to zawsze dobry prezent, jeśli nie wiesz, co komuś podarować.
Podobnie w mieszkaniach – motywy roślinne są bardzo lubiane przez projektantów wnętrz. Świat flory jest bardzo różnorodny i szeroki. Designerzy poszukują inspiracji w egzotycznych dżunglach, zamglonych lasach i ukwieconych polach. Swoje pomysły zamieniają na elementy wykończenia wnętrz, takie jak: obicia mebli, sztukateria czy fototapety. Rośliny i świat zieloności to wielki zbiór motywów, które doskonale współgrają z przestrzenią.
Takie kwiaty, ich lekkość i kolor od razu zmieniają wnętrze na bardziej radosne. Są ozdobami samymi w sobie, nie potrzebują drogich dodatków. Podobnie łąka, kojarzona z beztroskim latem, zapachem trawy i drobnymi kwiatuszkami, przynosi wspomnienie szczęśliwości. I tak też chcemy czuć się w naszym domu – szczęśliwi. Jeśli szukasz jednak wyciszenia, doskonałe będą nadawać się do tego tapety na ścianę przedstawiające las. To migotanie promieni słońca między gałęziami, ta gra światła i cienia – koi i lekko wprowadza w estetyczny spokój.
Natury nie da się oszukać, można ją imitować, przetwarzać, ale ona sama w sobie zawsze zachowuje podstawowy pierwiastek piękna. Dlatego warto łączyć to, co naturalne z tym, co, jest jej obrazem bądź fotografią. Tak osiąga się harmonię, która cechuje każde doskonale zaprojektowane wnętrze.