INFOLINIA: 790 274 570
EMAIL: DOK@DECOL.PL
0
Nie masz konta? ZAPISZ SIĘ
LOGIN:
HASŁO:
Pomieszczenia
Popularne

Fototapety rośliny

TUTAJ JESTEŚ
POMIESZCZENIA
TEMATY
KOLEKCJE
Świat roślin jest tak bogaty, że wybranie jednego wzoru fototapet wydawało nam się niemożliwością. Dlatego zdecydowaliśmy, że w naszym sklepie będzie tyle wzorów roślinnych, by wybranie fototapety było dla naszych klientów… trudne. Tak, dobrze słyszysz: trudne. Ale jednocześnie mamy tych wzorów tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie: lasy, kwiaty, pola… Każda formacja roślinna ma u nas swoje odzwierciedlenia na fototapecie. Możesz zanurzyć się w kwiatach, albo wybrać leśny dukt. Możesz żonglować porami roku i gatunkami roślin. Pomyśleliśmy o wszystkim, o krok wyprzedzając twoje potrzeby i marzenia.
Brazylijski raj
 
Pusteblume
 
Strahlengang 3
 
Autumn forest path leading to the top of the mountain
 
Balance
 
A close-up of a white rose
 
Bamboo
 
tatry
 
red rose isolated
 
Tulpen
 
summer birch woods with sun
 
Path in a sunny summer forest
 
mak
 
la foret
 
lake and palms, Mahe island, Seychelles
 
Mountain stream
 
Autumnal foggy forest
 
Lavender flowers bloom summer time
 
Sakura postcard for adv or others purpose use
 
Jungle Forest
 
sentiero nel bosco
 
Dandelion seeds with dew drops
 
Green leaves vintage background
 
Gelber Sonnenhut (Rudbeckia)
 
Floral texture
 
Relaxing autumn scene
 
Hortensias dans un jardin
 
Wheat background
 
Snapdragon Flower
 
Fragile fluffy dandelion clock
 
Autumn in the forest
 
Blooming tree at spring
 
Stunning lavender field landscape at sunset
 
Krokusse im Korb, Tischschmuck
 
forest with fog and beautiful light
 
Multicolored hyacinths
 
Landscape
 
Beautiful vibrant colorful flower's
 
Frühlingssonne im Buchenwald
 
coconut tree background
 
path in woods, doi inthanon national park, chiangmai Thailand
 
Toscana, mattino in Val d' Orcia
 
Flugschirmchen einer Pusteblume :)
 
Poppy field at sunset
 
Lasy, łąki, pola – roślinne fototapety DECOL
Rośliny to bardzo popularne ozdoby, zarówno żywe, jak i ich reprodukcje w obrazach czy fotografiach. Cieszą swoimi kolorami, zapachem, naturalnością. Są piękne i podobają się wielu. Kwiat, czy roślina doniczkowa to zawsze dobry prezent, jeśli nie wiesz, co komuś podarować.
Podobnie w mieszkaniach – motywy roślinne są bardzo lubiane przez projektantów wnętrz. Świat flory jest bardzo różnorodny i szeroki. Designerzy poszukują inspiracji w egzotycznych dżunglach, zamglonych lasach i ukwieconych polach. Swoje pomysły zamieniają na elementy wykończenia wnętrz, takie jak: obicia mebli, sztukateria czy fototapety. Rośliny i świat zieloności to wielki zbiór motywów, które doskonale współgrają z przestrzenią.
Takie kwiaty, ich lekkość i kolor od razu zmieniają wnętrze na bardziej radosne. Są ozdobami samymi w sobie, nie potrzebują drogich dodatków. Podobnie łąka, kojarzona z beztroskim latem, zapachem trawy i drobnymi kwiatuszkami, przynosi wspomnienie szczęśliwości. I tak też chcemy czuć się w naszym domu – szczęśliwi. Jeśli szukasz jednak wyciszenia, doskonałe będą nadawać się do tego tapety na ścianę przedstawiające las. To migotanie promieni słońca między gałęziami, ta gra światła i cienia – koi i lekko wprowadza w estetyczny spokój.
Natury nie da się oszukać, można ją imitować, przetwarzać, ale ona sama w sobie zawsze zachowuje podstawowy pierwiastek piękna. Dlatego warto łączyć to, co naturalne z tym, co, jest jej obrazem bądź fotografią. Tak osiąga się harmonię, która cechuje każde doskonale zaprojektowane wnętrze.