INFOLINIA: 790 274 570
EMAIL: DOK@DECOL.PL
0
Nie masz konta? ZAPISZ SIĘ
LOGIN:
HASŁO:
Pomieszczenia
Popularne

Obrazy i plakaty etniczne

TUTAJ JESTEŚ
POMIESZCZENIA
TEMATY
KOLEKCJE
Nasz świat kryje wiele barw, jego piękno tkwi w różnorodności. Doświadczamy tego podczas egzotycznych wakacji. Obserwujemy inne kultury i bywa, że podobają się nam one bardzo. Bywa też, że, jako pamiątkę z tych wypadów, przygotowujemy kolaże, obrazy ze zdjęć, które tam zrobiliśmy. To nasza indywidualna historia z tamtym światem.
Etniczne motywy we wnętrzach są bardzo popularne. Pozwalają wykonać ciekawe aranżacje, które w sposób niebanalny łączą ze sobą koloryt obcej kultury z innymi stylami. Dlatego w tej kategorii znajdują się bardzo różnorodne i kolorowe plakaty i obrazy. Etniczne elementy występują na nich zarówno w postaci fotografii, jak i rysunków – wzorów. Dzięki czemu w sposób o wiele ciekawszy będziesz mógł urządzić wnętrza w swoim domu. Etniczne wzory doskonale pasują do innych deseni. Można łączyć je tematycznie, np. zwierzęce zwory zestawione z obrazami plemiennych masek. Do Ciebie należy decyzja, czy wybierasz fotograficzne obrazy na płótnie czy ilustracje i rysunkowe plakaty. Etniczne motywy mają także duży potencjał komercyjny, pięknie ozdobią ściany salonów urody i biur podróży.
Pełen barw świat DECOL
Dużą grupą tematyczną są także ludowe obrazy. Folkowe motywy w rysunkowej formie są bardzo wyraźnym trendem we wnętrzarstwie. Odkrycie ich pozwoliło poznać piękno polskich regionów, które są bardzo różnorodne i ciekawe stylistycznie. Polska sztuka ludowa, jej tradycja nie jest już utożsamiana z czymś wstydliwym i masowo produkowanym w cepeliach dla turystów. Poważni architekci i projektanci mebli badają kulturę regionów, by wyciągnąć z nich nową jakość dla polskiego designu.
W naszym asortymencie znajdują się także orientalne plakaty i obrazy. Daleki Wschód jest krainą wielkiego bogactwa stylistycznego i dużej różnorodności. To świat innych proporcji, odmiennej roślinności i architektury. Jeśli lubisz zen i poczucie pełnej harmonii to mogą być doskonałe obrazy dla Ciebie.
Wybierz się z w podróż dookoła świata i zabierz ze sobą piękne pocztówki! Obrazy DECOL wykonane na wysokiej jakości płótnie dają gwarancję pięknego, fotograficznego wydruku. Już na sam ich widok przenosisz się w inną przestrzeń!