INFOLINIA: 790 274 570
EMAIL: DOK@DECOL.PL
0
Nie masz konta? ZAPISZ SIĘ
LOGIN:
HASŁO:
Pomieszczenia
Popularne

Fotoobrazy (obrazy ze zdjęć)

UDEKORUJ SWÓJ DOM WSPOMNIENIAMI
Pierwszy krok Twojego dziecka, bajeczne święta, udane wakacje?
Teraz możesz wracać do nich tak często jak tylko zapragniesz - pomogą ci w tym fotoobrazy, czyli popularne obrazy ze zdjęć. Dzięki najwyższej technologii wydruku oraz niebywałej wprost staranności wykonania Twoje wspomnienia nigdy nie wyblakną!
Wystarczy zrobić zdjęcie (lub wgrać któreś z ulubionych), wybrać kadr oraz określić preferowaną wielkość fotoobrazu. Dodatkowo możesz korzystać z kilkunastu filtrów, które wydobędą z Twoich zdjęć to co najpiękniejsze, nadając im tym samym niepowtarzalny klimat.
Mamy małą córeczkę, która rośnie jak na drożdżach i ciągle każdy prosi nas o „aktualne” zdjęcie. Dodając do tego elegancki wydruk na płótnie robi się z tego wspaniały pomysł na prezent!
Agata i Grzegorz
SPRAW PREZENT SWOIM BLISKIM
Urodziny cioci, dzień babci?
Obrazy ze zdjęć to również wspaniały pomysł na prezent!
W łatwy sposób możesz wgrywać te ulubione i nanosić na nie profesjonalne filtry, tak aby Twój prezent był nie tylko oryginalny ale również ekskluzywny!
WZBOGAĆ SWOJE ŚCIENNE KOMPOZYCJE
Twoich zdjęć ciągle przybywa?
Fotoobrazy możesz fantazyjnie poukładać na ścianie, dodać do tego ciepłe, rodzinne napisy i cieszyć się oryginalną i niepowtarzalną kompozycją prezentującą ulubione obrazy ze zdjęć!