INFOLINIA: 790 274 570
EMAIL: DOK@DECOL.PL
0
Nie masz konta? ZAPISZ SIĘ
LOGIN:
HASŁO:
Pomieszczenia
Popularne

Fototapety zwierzęta

TUTAJ JESTEŚ
POMIESZCZENIA
TEMATY
KOLEKCJE
Fotografowanie zwierząt to sztuka. Bez względu na to czy starasz się uchwycić konia w galopie czy tarzającego się w plamie słońca na dywanie kota – zawsze ważny jest warsztat, by nie rzec: geniusz. Zwierzęta na naszych fototapetach zawsze są doskonale obfotografowane. Oferujemy też tapety graficzne: lekka kreska, doskonałe kolory, pomysłowość. Tapety pasujące do pokojów dziennych, dziecięcych, idealnie wkomponowujące się w przestrzeń publiczną. Konie, koty, psy, ptaki; także domowe drobiazgi jak chomik czy morska świnka – każdy amator fauny znajdzie cos dla siebie. I pracowite mróweczki i leniwe kocury. Do której grupy należysz…?
Brazylijski raj
 
Witaj w królestwie zwierząt!
Zwierzęce wzory i tematy są jednymi z najbardziej popularnych. O ile w modzie święcą triumfy dopiero od lat siedemdziesiątych XX w., tak w sztuce wnętrzarskiej pojawiły się dużo wcześniej. Można powiedzieć, że są przesadzone, że wydają się zbyt krzykliwe.Wielu (nie tylko miłośników zwierząt) jednak powie, że są oryginalne i bywają naprawdę piękne.
Projektanci wnętrz od lat używają zwierzęcych motywów. Wykorzystują je, jako detal, skupiają się na ich wizerunkach, wielogatunkowości przyrody. Królestwo zwierząt jest piękne i pełne różnorodności. Dlatego tak wiele z nich zamieszkuje nasze tapety i fototapety. Zwierzęta, i wiedzą o tym designerzy, są tematem bardzo lubianym i przyjemnym do pracy. Można pokazać je na wiele sposobów: poprzez fotografię, rysunek czy kolaż. Gdy zobaczysz nasze tapety ścienne od razu przekonasz się, jak bogaty może być taki ścienny zwierzyniec.
Zwierzęca tematyka jest bardzo modna, a jej królami są jelenie, sowy, lisy oraz inne leśne istoty. Na popularności nie tracą fototapety z psami i kotami, oraz te przedstawiające konie. Inną interesującą grupą tapet są te z wizerunkami kolorowych motyli, które doskonale pasują do salonów urody czy SPA.
Zwierzęta to także symbole, mogą na przykład określać Twój znak zodiaku, jeśli się z nim identyfikujesz. Przypisuje się im także konkretne cechy, które mogą nadać charakter wnętrzu. Zwierzęce motywy pasują do wielu typów pomieszczeń, nie muszą oznaczać tylko fototapety dla dzieci.
Jeśli lubisz w nowoczesnym wnętrzu trendy na przykład łowieckie czy leśne albo po prostu kochasz zwierzęta znajdziesz tutaj coś w sam raz na swoje ściany.