INFOLINIA: 790 274 570
EMAIL: DOK@DECOL.PL
0
Nie masz konta? ZAPISZ SIĘ
LOGIN:
HASŁO:
Pomieszczenia
Popularne

Obrazy i plakaty środki transportu

TUTAJ JESTEŚ
POMIESZCZENIA
TEMATY
KOLEKCJE
Rowery, motocykle, samochody, samoloty i statki – to właśnie prezentują umieszczone w tej kolekcji plakaty i obrazy. Środki transportu pociągają wielu – nie trzeba być fanem czterech kółek, by kochać jazdę na rowerze czy motorze! Nie trzeba nawet lubić prędkości, by docenić projekty samochodów, kolor londyńskich autobusów i nowojorskich taksówek. Te pędzące pojazdy, złapane w odpowiednim momencie przez miejskich fotografów, to idealne tematy na obrazy i plakaty. Środki transportu świetnie prezentuję się zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i w przestrzeni użytkowej. Mają bardzo komercyjny potencjał. Obrazy ze zdjęć rowerów świetnie uzupełnią puste ściany w małej kawiarni, a plakaty z samochodami dodadzą charakteru barowej przestrzeni.
Oczywiście obrazy na płótnie ze środkami transportu najbardziej ucieszą amatorów szybkiej jazdy! Dlatego plakaty ze zdjęć aut wydają się być najlepszym prezentem dla fana lub kolekcjonera samochodów – nie tylko tych zabawkowych. Proszę sobie wyobrazić ten gabinet: na półkach świecące miniatury samochodów, a na ścianie duże plakaty sylwetek najciekawszych modeli ulubionej marki aut. Czyste piękno!
Pociąg do piękna – odjechane obrazy DECOL
Środki transportu to bardzo dobry temat do chłopięcego pokoju. Auta, motory, traktory i wszystko, co ma koła, bardzo interesuje małych, przyszłych kierowców. By sprawić dziecku radość, powieś na ściennie w jego pokoju plakat z ulubionym pojazdem.
Także fani żeglarstwa znajdąw tej kategorii coś dla siebie. Marynistyczne motywy są zawsze na topie, zwłaszcza w takich pomieszczeniach jak łazienka czy przedpokój. By dobrze uchwycić ten żeglarski styl, wystarczą odpowiednie kolory w pomieszczeniu i powieszone na ścianę obrazy. Statki prezentują się cudownie na dużych płótnach – wtedy nabierają wiatru w żagle i dumnie płyną po morzu Twojej ściany.