INFOLINIA: 790 274 570
EMAIL: DOK@DECOL.PL
0
Nie masz konta? ZAPISZ SIĘ
LOGIN:
HASŁO:
Pomieszczenia
Popularne

Obrazy i plakaty zwierzęta

TUTAJ JESTEŚ
POMIESZCZENIA
TEMATY
KOLEKCJE
DECOL prezentuje obrazy na ścianę ze zwierzętami. W naszym obrazkowym zoo każdy fan małych i dużych zwierzaków znajdzie coś dla siebie.
Nie ma niczego przyjemniejszego, niż wspólne życie w otoczeniu ukochanych zwierzaków. Dlatego dzielimy mieszkania z kotami, psami, gryzoniami i ptakami. Większe zwierzęta, to już inna sprawa. Choć podziwiamy je za ich dostojność i piękno, to trudno w domu trzymać lwa, jelenia czy flaminga. Ale co innego, kiedy możemy powiesić na ścianie obrazy ze zdjęć, przedstawiające te cudowne istoty! Wydrukowane w wysokiej jakości obrazy na płótnie odsłaniają prawdziwą, zachwycają naturę zwierząt! Dzięki czemu, zwierzęce motywy na obrazach i plakatach potrafią dodać każdemu wnętrzu odrobinę charakteru. Mając dodatkowo bardzo komercyjny potencjał, idealnie ozdobią wiele typów wnętrz, zarówno mieszkalnych jak i użytkowych.
Domowy zwierzyniec!
Na naszych obrazach i plakatach znajdziesz wiele, różnorodnych gatunków zwierząt. Są wśród nich konie, sowy oraz zwierzęta leśne, drapieżne i domowe. Proszę sobie wyobrazić, jak wiele powagi dodać może nastroszona lwia grzywa w stonowanym biurze prezesa. Wnętrze takiego gabinetu od razu nabiera wyrazu. Nie byłoby tego, gdyby nie wiszące na ścianach obrazy. Zwierzęta są niebywale fotogenicznymi modelami. Dlatego tak dobrze prezentują się na zdjęciach, które możesz powiesić sobie na ścianie.
W naszej ofercie dostępne są nie tylko fotografie zwierząt. Mamy także bardziej graficzne, rysunkowe ich przedstawienia. Te znów doskonale nadają się na plakaty. Zwierzęta rysunkowe, zwłaszcza rogacze, doskonale prezentują się w młodzieżowych wnętrzach. Las, natura, motywy łowieckie to teraz bardzo silny designerski trend.
Jakiekolwiek zwierzę nie wybierzesz na swoje ściany, możesz być spokojny o jedno: nie musisz zawracać sobie głowy karmieniem i spacerami.