Sztukateria elewacyjna

Sztukateria elewacyjna nowoczesna

Sztukateria elewacyjna nowoczesna Dlaczego warto zainwestować w zdobienia elewacyjne w kontekście remontu lub wykończania budynku? Bo to gwarancja świetnego stylu za niewielkie pieniądze! Elementy sztukateryjne potrafią nadać budynkowi iście wytworny charakter i wyciągnąć z jego bryły ukryte zalety. Ich stylistyka nawiązuje często do tradycyjnych zdobień znanych z pałaców i dworków. Dlatego też wielu osobom wydaje się, że komponenty sztukaterii zewnętrznej są bardzo drogie i nie będzie ich stać na upiększenie swojego domu w ten sposób. Nic bardziej mylnego!

Sztukateria elewacyjna cennik

Okazuje się, że cennik sztukaterii elewacyjnej nie jest tak wyśrubowany, jak się wielu ludziom wydaje. Przeanalizowaliśmy ceny i z naszej obserwacji wynika, że ceny pojedynczych elementów zewnętrznych zaczynają się już od progu 17 złotych. Z kolei najdroższe potrafią kosztować około tysiąca złotych, ale są to zestawy kolumnowe, składające się z wielu części. Jeśli więc wziąć pod uwagę rozmiary i ilość komponentów, cena i tak nie wydaje się wygórowana. Natomiast jeśli odpowiednio wcześniej przemyślimy i zaplanujemy zakup zdobień, nie powinno to zachwiać domowym budżetem.

Warto też dodać, że niektórzy producenci sztukaterii oferują możliwość wykonania tak zwanej wizualizacji elewacji. Co to takiego? W praktyce klient zamawia projekt wykonany na komputerze, przedstawiający wygląd danego obiektu po montażu sztukaterii. Klient może zasugerować swoje uwagi, lub całkowicie zdać się na doświadczenie i zmysł estetyczny grafika firmy produkującej sztukaterię. Dzięki takiej możliwości, potencjalny nabywca może naocznie przekonać się jak będzie wyglądać obiekt po zmianach, przed zakupieniem wszystkich komponentów. Często pomysły osób niedoświadczonych okazują się mocno nietrafione, ale przekonują się one o braku racji dopiero po przedstawieniu projektu. Pozwala to oszczędzić znaczne środki i dokonać właściwego wyboru.

Sztukateria zewnętrzna

Sztukateria zewnętrzna to w dzisiejszych czasach zjawisko spotykane na każdym typie zabudowy. To już nie tylko domy jednorodzinne, dworki czy wytworne hotele. Tego typu elementy ozdobne coraz częściej widzimy na budynkach użyteczności publicznej (na przykład różnego stopnia urzędach), lokalach usługowych czy blokach mieszkalnych. Coraz częściej bowiem na wybór elewacyjnych dekorów decydują się wspólnoty mieszkaniowe. Tak naprawdę nie istnieją żadne ograniczenia w tej kwestii. Jeśli sztukateria jest dobrze dobrana, stanowi ona niezaprzeczalnie wizytówkę budynku. W dodatku różnorodność dostępnych towarów w ofercie pozwala swobodnie je „miksować” i zestawiać ze sobą w dowolnych konfiguracjach.

Dekory na elewację

W grupie dekorów na elewację wyróżnić możemy między innymi:

  • listwy elewacyjne (wokółokienne i wokółdrzwiowe),
  • gzymsy elewacyjne i fasety,
  • panele elewacyjne i deski kompozytowe,
  • bonie i listwy do boniowania,
  • wsporniki i zworniki,
  • kolumny,
  • pilastry.

Sztukateria elewacyjna producent

Jeśli chodzi o producentów sztukaterii elewacyjnej, to zdecydowanie polecić możemy gorzowską firmę Decor System. Swoją działalność rozpoczęła w 2005 roku. Realizuje ona zamówienia na terenie całej Polski oraz Europy. To jeden z najbardziej doświadczonych producentów sztukaterii elewacyjnej w Polsce. Wiele lat na tym specyficznym rynku przełożyło się na świetną opiekę nad klientem i wysoką jakość wykonanych towarów. Decor System oferuje kompleksową obsługę przy zakupach już na etapie doradzenia jaki produkt będzie najbardziej odpowiedni. Firma oferuje ponadto wspomnianą możliwość wykonania wizualizacji elewacji. Producent ten posiada liczny i silny dział sprzedaży, który zawsze chętnie wspiera nabywców i pilotuje ich zamówienia. W ofercie gorzowian znajduje się wiele komponentów, nie tylko z zakresu sztukaterii zewnętrznej, ale również wewnętrznej. Jeśli szukacie więc sprawdzonego i renomowanego producenta dekorów, sprawdźcie ofertę Decor System.

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania