You are currently viewing Listwy do boniowania kolory

Listwy do boniowania kolory

Listwy do boniowania tak naprawdę mogą przybierać różne kolory. Produkty te oryginalnie są wytwarzane w barwie białej. Jednak technologia wykonania sprawia, że można je malować według własnego pomysłu. To bardzo korzystne i wygodne rozwiązanie dla miłośników sztukaterii elewacyjnej. Komponenty z tej grupy produkowane są z niezwykle trwałego styropianu EPS 200. Tworzywo to dodatkowo pokrywa się powłoką z kruszywa kwarcowego i żywicy. Taka mieszanka zapewnia maksymalną lekkość listew przy ich jednoczesnej wytrzymałości. Produkty do boniowania są odporne na działanie wody, wilgoć, promieniowanie słoneczne, drobnoustroje, grzyb oraz pleśń. Wspomniana powłoka z tynku sztukatorskiego chroni dodatkowo przed uszkodzeniami zewnętrznymi i mikropęknięciami.

Szybkie i wygodne rozwiązanie

Listwy są bardzo wygodnym i szybkim rozwiązaniem, które już od dłuższego czasu staje się standardem przy boniowaniu. Wykonywanie tej techniki tradycyjnymi metodami jest zbyt czasochłonne i absorbujące. W dodatku niesie ze sobą ryzyko ubytków i nierówności. Komponenty sztukateryjne z tej grupy gwarantują natomiast idealnie proste krawędzie, które będą cieszyć przez długie lata. W dodatku wzorowo wpisują się w trend nowoczesnego ozdabiania budynków, stanowiąc świetne i efektowne wykończenie elewacji. Sprawdzają się jednak również w przypadku zabudowy bardziej klasycznej, odnoszącej się do dawnych stylów w architekturze.

Listwy do boniowania cena

Jak kształtują się ceny listwy do boniowania kolory? W zależności od rozmiaru, koszt za metr bieżący tego produktu waha się od 26 złotych do 32 złotych. Modele o wymiarach 5 x 5 x 200 centymetrów kosztują 26 złotych, a za listwy w rozmiarze 5 x 10 x 200 zapłacimy 32 złote. W ofercie producenta znajduje się 10 wzorów, co daje klientom swobodę wyboru i możliwość idealnego dopasowania produktu do danej elewacji. Dobrze dobrana sztukateria potrafi diametralnie odmienić wygląd zewnętrzny obiektu i nadać mu nowy charakter. Warto to sobie uświadomić, bo często z pozoru drobne zmiany wprowadzają małą, pozytywną rewolucję.

Listwy do boniowania elewacji producent

Jakiego producenta listew do boniowania elewacji możemy polecić? Jest to firma Decor System, obecna na rynku od 2005 roku. Producent ten samodzielnie wytwarza swoje listwy i realizuje zamówienia nie tylko w obrębie Polski, ale również Europy. Firma jest jedną z najdłużej działających na polskim rynku sztukaterii. W jej ofercie oprócz komponentów elewacyjnych znajdują się również produkty z grupy sztukaterii wewnętrznej. Ogromne doświadczenie przekłada się na jakość świadczonych usług, którą chwalą sobie tysiące klientów.